Україна отримала несподіваного союзника у Білому домі – ЗМІ

Про це повідомляє The Times.
Інтерес Меланії до війни в Україні можна пояснити походженням – вона народилася в колишній Югославії за «залізною завісою» 1970 року і раніше не раз висловлювала повагу до Рональда Рейгана, президента, який переміг у холодній війні проти варварських режимів. Меланія часто розмовляє із сином словенською мовою, а сама вона і Баррон зберігають паспорти країн ЄС. За словами журналістки та біографа Мері Джордан, «симпатії Меланії до України не дивні, адже вона виросла в колишній Югославії, де Росії ніколи не симпатизували».
«У неї більше досвіду, ніж у багатьох членів кабінету, коли справа доходить до того, щоб донести свою позицію». Батько Меланії, Віктор Кнавс, якому 81 рік, продовжує їздити до Словенії, і тому вона в курсі політичних настроїв у Європі. Її батьківщина повністю підтримує Україну, і люди там у шоці від того, що США могли б припинити постачання зброї», – пояснює журналістка.
Меланія вже показувала публічне невдоволення російською агресією. У лютому 2022 року, коли Путін почав вторгнення, Дональд Трамп називав його «розумним» і «генієм». Але Меланія того ж місяця назвала вбивства мирних жителів «жахливими» і «трагічними». У пості на своїй сторінці вона звернулася до двох мільйонів підписників із закликом пожертвувати гроші Червоному Хресту і написала, що її «думки і молитви» – «з українським народом».
Перед поверненням у Білий дім Меланія два місяці вивчала міжнародний порядок денний, щоб бути готовою до прийому іноземних делегацій. Попри наявність великої кількості радників з питань безпеки і зовнішньої політики, саме голос першої леді може виявитися вирішальним.
«Трамп слухає певних людей з певних питань. Він особливо слухає тих, хто дійсно близький до нього. Особливо якщо в них прізвище Трамп», – каже Джордан.
Распечатать